• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Altaş Denizlispor’a Almanya’dan destek

Altaş Denizlispor’a Almanya’dan destek

25.11.2021

ALTAŞ Denizlispor Başkanı Mehmet Uz, yeşil-siyahlı kulüp için destek turlarına devam ediyor. Almanya'nın Karlsruhe kentinde Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) üyeleriyle bir araya gelen başkan Uz, toplantıda Almanya ve Türkiye arasında yapılacak yatırımlar üzerine görüşmelerde bulunurken, Denizlispor hakkında da bilgi verdi. Avrupa'da yaşayan gurbetçilerin Denizlispor'a olan ilgi ve desteklerinin kendilerine güç verdiğini belirten Uz, "Karlsruhe MÜSİAD iş insanları tarafından aldığım davet beni çok mutlu etti. Karlsruhe MÜSİAD Başkanı iş insanı Kamil Manzak destek sözü verdi" diye konuştu.
Altaş Denizlispor’a Almanya’dan destek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.