• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Fenerbahçe’de hedef Jesus

Fenerbahçe’de hedef Jesus

3.12.2020

FENERBAHÇE'DE stoper hattında yaşanan sıkın-tı sebebiyle arayışların başladığı bilinirken yaz transfer döneminde de Sarı Kanarya ile anılan Roma'dan Juan Jesus yeniden gündeme alındı. 29 yaşındaki başarı-lı oyuncunun sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Lemos ve Tisserand arasındaki uyumsuzluk ve Serdar Aziz'in de bu bölgede beklentileri karşılayamaması sebebiyle Juan Jesus transferinin bitirilmesi bekleniyor.

ENNER VALENCIA GERİ DÖNDÜ

BU arada korona virüsten kurtulan ve testi negati-fe dönen Enner Valencia İstanbul'a geldi. PCR testi yapı-lacak oyuncunun testi bir kez daha negatif çıkarsa, takı-ma dahil olacak. Bir süredir takımdan ayrı kalan ve bu süreçte iki kez Kovid-19 testi yapılan Sinan Gümüş'ün iki testi de negatif çıktı. Bu arada Mauricio Lemos sakat-lığı nedeniyle 3 hafta takımdan ayrı kalacak

Fenerbahçe’de hedef Jesus haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.