• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Ali Koç şampiyonluk istedi

Başkan Ali Koç şampiyonluk istedi

23.7.2021

FENERBAHÇE'DE geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı. Törende konuşan başkan Ali Koç, "Ligler başlayacak, stresli günlere geri döneceğiz. Bu sene özellikle futbolda çok daha farklı günler, güzel günler yaşayacağız. Ben genelde tahminde bulunmam. 'İnşallah, kısmet' derim ama bu sene her şeyden çok yaptığımız çalışmalar, ektiğimiz tohumlar ve hedeflerimiz doğrultusunda iddialıyız. 7 senedir beklediğimiz, her şeyin üzerinde tuttuğumuz futbolda şampiyonluğu yakalamak istiyoruz. Bizde çalışmalar iyi gidiyor, tüm şubelerde çalışmalar harıl harıl devam ediyor. Bizi izlemeye devam edin" dedi.

Başkan Ali Koç şampiyonluk istedi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.