• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Cengiz: Terim ile sorunumuz yok

Cengiz: Terim ile sorunumuz yok

15.1.2021

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, teknik direktör Fatih Terim'le aralarında problem olmadığını söyledi. Cengiz, "33 sene görevde kalsam, yine Fatih Terim'le çalışırım. Terim ile 1 haftadır yoğun maç trafiği nedeniyle bir araya gelemiyorduk. Hocama 'Neden yalnız hissediyorsun' diye sordum. 'Sinirlendim, burama geldi' dedi. Saha kenarında çıldırıyor, bu yaşta yağmur yiyor, kar yiyor. Kolay değil. Bu sadece parayla olacak iş değil. Hocamıza hak verdik. Hiç bir sorununuz yok" dedi.

FALCAO'YU TARAFTAR İSTEDİ
Başkan Mustafa Cengiz, Falcao'nun transferi konusunda da çarpıcı acıkmalarda bulundu. Cengiz şöyle devam etti: "Falcao tümüyle taraftarın talebiyle yapılan transferdir. Bundan utanmıyoruz, eleştirmiyoruz. O gün İstanbul sallandı. Ama sakatlıktan kurtulamadı. Bize geldiğinde de sakat değildi. Geldiğinde çok yüklendi. Monaco kalması için 8 milyon Euro teklif etti ama kendisi "Attığım golün anonsunun hoparlörden anons edilince stadın sessiz kalmasından sıkıldım" dedi. Kendisine Güney Amerika ve Arap kulüplerinden teklifler var. Kendisine o zaman yardımcı oluruz."

Cengiz: Terim ile sorunumuz yok haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.