• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hamamcıoğlu resmen aday

Hamamcıoğlu resmen aday

9.4.2021

Galatasaray'da Mayıs ayında gerçekleşecek genel kurul öncesi Burak Elmas, Metin Öztürk ve Tuncer Hunca'dan sonra Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, dün kulüp başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Adaylığını kişisel sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bir video ile açıklayan Hamamcıoğlu, özetle şu ifadelerde bulundu:

"ÖZÜMÜZE GERİ DÖNECEĞİZ"
"Ben G.Saray'da yetiştim. Bir G.Saraylı olarak görev ve sorumluluklarım var. Böyle hisseden herkesle birlikte yürümeye hazırım. Camiamızın bir iradeye ihtiyacı olduğunu hissediyorum. Bu yüzden de bir adım öne çıkıyorum ve başkanlık için adaylığımı koyuyorum. G.Saray olarak öze dönüşümüz çok yakın. Tek ihtiyaç, hatırlamamız gereken, G.Saray'a güven" diye konuştu.

Hamamcıoğlu resmen aday haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.