• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Göz-göz’e avrupa yakışır

Göz-göz’e avrupa yakışır
Giriş Tarihi: 14.1.2019

Muhteşem bir taraftara ve müthiş bir maziye sahip olduklarını dile getiren Portekizli, “Bu takım ’nin Avrupa’ya açılan penceresi olacaktır” diye konuştu.

Göztepe'nin Portekizli futbolcusu Andre Castro, İzmir'in 1 numaralı kulübü olduklarını söyleyerek, taraftara, kulübün geleceğine dair ilginç açıklamalarda bulundu. Bugüne kadar kariyerinde birçok kulüpte forma giydiğini ama Göztepe'de bambaşka duygular içerisinde oynadığını söyleyen Portekizli futbolcu, kendisini Gözepe'de ailenin bir parçası olarak gördüğünü dile getirdi. Kasımpaşa'da oynadığı dönemde İstanbul'u çok sevdiğini ancak İzmir'de kendisini ülkesinde gibi hissettiğini söyleyen 30 yaşındaki futbolcu, "İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden. Ama İzmir çok farklı. Burada kendinizi ailenin bir parçası olarak görüyorsunuz" dedi.

BURADA EVİMDE GİBİYİM
Castro, "İzmir'de ben Portekiz'deki evimde gibiyim. Çünkü orada da Porto'da yaşıyorum. Orası da deniz kenarı. İzmir'e benzeyen bir şehir. Taraftarımız muhteşem. Futbolcu olduğunu hissediyorsunuz. Tribünler tıka basa doluyor. Öylesine yürekten destek veriyorlar ki kendinizi bambaşka bir dünyada buluyorsunuz. Onlar gibi kulübünüze büyük bir sevgiyle bağlanıyorsunuz. Göztepe'de insanlar G.Saray, Fenerbahçe, Beşiktaş'ı sevmek. Takımlarına gönülden bağlıdır. Varsa yoksa Göztepe. Biz de işte o sevginin karşılığını vermek istiyoruz. Bu taraftar, bu şehir çok daha büyük başarılara layık. Göztepe İzmir'in 1 numaralı takımı. Geçmişteki başarıların daha büyüğünü gerçekleştirecek bir kulüp" dedi.

Göz-göz’e avrupa yakışır haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN