• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

kapıyı kapattı

’nin genç teknik direktörü taraftarlardan gelen olumsuz mesajlar nedeniyle instagram hesabını dondurdu.

İlhan Palut kapıyı kapattı

23.10.2020

Göztepe'nin Süper Lig'de son hafta Fenerbahçe yenilgisi sonrası taraftarların tepkisine maruz kalan teknik direktör İlhan Palut çareyi sosyal medya hesabını kapatmakta buldu. Göz-Göz'ün Fenerbahçe'ye yenildiği maç sonrası sarıkırmızılı taraftarlar, kadro tercihi ve transfer politikası nedeniyle Palut'un resmi instagram hesabını mesaj yağmuruna tuttu.

SERT ELEŞTİRİLER YILDIRDI
Taraftarlar, Altınordu'dan alınan Kerim Alıcı'nın kiralık olarak gönderilmesi, golcüler Brown Ideye ve Cherif Ndiaye'nin olumsuz performansı ve Murat Paluli ve Nwobodo tercihi ile ilgili Palut'a eleştirilerde bulundu. Yakın çevresine mesajlardan bunaldığını dile getiren Palut instagram hesabını kapatıp sosyal medyadan uzaklaştı.

İlhan Palut kapıyı kapattı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.