• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Milli Takım’a sahip çıkalım

Milli Takım’a sahip çıkalım

1.7.2021

URLA Adnan Süvari Tesisleri'nde basın mensuplarına açıklamalar yapan Göztepe Teknik Direktörü Ünal Karaman, yeni sezonun sağlık, huzur ve mutluluğun konuşulduğu bir sezon olmasını diledi. Karaman, EURO 2020'ye erken veda eden A Milli Takım ilgili de açıklamalarda bulundu. Ayyıldızlı ekibin genç bir kadroya sahip olduğuna dikkat çeken tecrübeli çalıştırıcı, "Genç yaşta tecrübeli oyuncu safına koyduk bu oyuncularımızı. Sabretmemiz gerekiyor. Ne onların beklentisine cevap verebildi kendileri, ne de biz o beklentiye cevap bulabildik ama sporun içinde bu tarz şeyler var ve bunu anlayışla karşılamamız lazım. Ne olursa olsun bunlar bizim çocuklarımız, bizim evlatlarımız, bizim takımımız" dedi.

Milli Takım’a sahip çıkalım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.