• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Göz-Göz’de değişim var

Yeni teknik direktör Maestro on birde rotasyona gidiyor

Göz-Göz’de değişim var

11.9.2021

Süper Lig'de teknik direktör Ünal Karaman'ın yerine Sırp teknik adam Nestor El Maestro'nun dümene geçtiği Göztepe, yarın oynanacak olan Başakşehir maçında kadroda da değişim yaşanacak. Sarı-kırmızılı ekipte ligin ilk üç maçında Karaman'ın kadroda fazla şans vermediği yeni transferler Maestro tarafından on bire dahil edilecek. 38 yaşındaki teknik adamın ilk on birde Göz-Göz'de orta alanda David Tijanic, Lourency Rodrigues ve Makana Baku'ya on birde forma vermesi bekleniyor.

ADİS JAHOVİC BU KEZ KULÜBEYE
Sarı-kırmızılı ekipte A Milli Takım kadrosundan sakatlığı nedeniyle çıkarılan Halil Akbunar'ın oynayamaması durumunda Maestro, kanatta Lourency'ye şans verecek. Ayrıca Tijanic'i orta alana monte edecek olan Maestro, Baku'yu ise sol kanatta değerlendirecek. Genç çalıştırıcı Adis'i bu kez yedek kulübesine çekerek ilk on birde hücum hattında Ndiaye'yi ilk on birde kullanmayı planlıyor. Altı aydır takımı izleyen ve kadroyu tanıyan Maestro, yedek kulübesinde de Beykan Şimşek ve Yalçın Kayan gibi gençleri de hazır tutacak.

■ BURAK HAKERLER

Göz-Göz’de değişim var haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.