• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Karşıyaka’da kombine çağrısı

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, satışa çıkan 2019-2020 sezonu futbol kombine kartları için taraftarlara çağrıda bulundu.

Karşıyaka’da kombine çağrısı

23.08.2019, 12:31

Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı, taraftarlara kombine çağrısında bulundu. Futbolda istedikleri oyuncularla anlaşıp kadronun korunduğunu, teknik heyetle yeniden yola devam edildiğini, Afyon kampının son derece başarılı geçtiğini ve geçmiş yıllarda yaşanan ödeme sıkıntısı olmadan Afyon'dan dönüldüğünün altını çizen Büyükkarcı, "Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'ndeki personelin maaş alacağı yok. Futbolcularımızın geriye dönük alacağı kalmadı. Biz yönetim olarak üzerimize düşen görevi eksiksiz yerine getirmeye çalışıyoruz. Bizlere gerek İzmir'deki müsabakalarda gerekse dış sahada desteğini esirgemeyen taraftarlarımızın yeni sezon kombinelerine ilgi göstermesini bekliyoruz" dedi.

TÜM YÜK YÖNETİMDE
Gelirlerin kısıtlı olduğuna vurgu yapan Büyükkarcı, "Maalesef 3. Lig'de gelirlerimiz çok kısıtlı. Tüm finansmanı yönetim olarak kendimiz karşılamaya çalışıyoruz. Taraftarlarımızın satışa çıkardığımız kombine kartlara ilgi göstermesini bekliyoruz. Kombine alan taraftarlarımız çeşitli noktalarda yüzde 10'dan başlayan indirim fırsatlarından da yararlanabilecek" diye konuştu.

Maçları yine Atatürk Stadı'nda oynamaya hazırlanan Karşıyaka, kapalı tribün sezonluk kombinesini 300 TL, VIP tribün kombinesini ise 600 TL satışa sundu. Yeşil-kırmızılı taraftarlar kombine kartları KSK Store Çarşı mağazasında, Selçuk Yaşar Spor Tesisleri'nden ve Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu Basketbol Ofisi'nden temin edilebilecek.

İHA

Karşıyaka’da kombine çağrısı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.