• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Büyükkarcı hazır

’de yeniden başkan adayı olacak olan mevcut başkan yeni yönetim kurulu listesini oluşturdu

Büyükkarcı hazır

10.6.2021

KARŞIYAKA'DA 3.5 yıldır başkanlık görevini yürüten Turgay Büyükkarcı, önümüzdeki günlerde yapılacak genel kurulda aday olacağını açıkladı. Listesine hazırladığını belirten Büyükkarcı, "Zor şartlarda aldığımız bayrağı, 'Nasıl daha yukarıya taşırız' diye çabaladık. Yeni yönetim kurulumuzla genel kurulda yeniden kongre üyelerinin karşısına çıkacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Başladığımız ancak sonuçlandıramadığımız projelerimiz için göreve yeniden talibiz. Hedef stat ve tüm branşların altyapıları" dedi.

Karşıyaka hareketli

Büyükkarcı, görev süresi boyunca futbolun eski yabancı futbolculara olan borçları temizlediği, FIFA'dan gelecek 36 puan silme cezası ve amatör kümeye düşürülme tehlikesini kaldırıldığını belirtti. Basketbolda Ufuk Sarıca'nın dönüşüyle Avrupa kupalarında önemli başarılara imza atıldı. Geçen sezonda FIBA Şampiyonlar Ligi'nde final oynandı. Alt yapı sporcularından kurulu voleybol şubesi de bu sezon Play-Off heyecanı yaşadı. Futbolda ise iki kez Play-Off oynayıp 1 kez küme düşüldü.

KRİTİK TOPLANTI BUGÜN YAPILACAK
KSK'DE son dönemde camianın merakla beklediği futbol şubesinin şirketleşmesiyle ilgili bugün önemli bir toplantı yapılacak. Eski Adalet Bakanı Hasan Denizkurdu, şirketleşme projesini yürüten eski başkanlardan Cenk Karace ile KSK Başkanı Turgay Büyükkarcı, konuyla ilgili basın açıklaması yapacak. Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'ndeki basın toplantısı saat 12.00'de yapılacak.

KARŞIYAKA'DA OYUNCULAR BEKLEMEDE
KARŞIYAKA'DA sözleşmeleri biten Mustafa Aşan, Anıl Çıracı, kaleci Mehmet Aksoy ve forvet Hakan Kuş'un beklemede olduğu öğrenildi. Bu dört futbolcunun, Temmuz ayının başında yapılması beklenen genel kurul sonrası KSK ile görüşüp kariyerleriyle ilgili karar vereceği öğrenildi.

Büyükkarcı hazır haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.