• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Büyükkarcı’ya güvenoyu

Karşıyaka’daki seçimlerde Turgay Büyükkarcı 415, Emre Sarıgedik ise 72 oy aldı. Kaf-Kaf’ta 3.5 yıldır başkanlık yapan Büyükkarcı 3 yıl daha göreve devam edecek.

Büyükkarcı’ya güvenoyu

5.7.2021

BOSTANLI Suat Taşer Sanat Merkezi'nde dün yapılan Karşıyaka Spor Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulunda Turgay Büyükkarcı ve Emre Sarıgedik başkanlık için yarıştı. Mevcut Başkan Turgay Büyükkarcı 415 oy alarak rakibi Sarıgedik'in önünde yeniden başkan seçildi. Emre Sarıgedik ise 72 oy çıktı. 3.5 yıl sonra yapılan yeşil-kırmızılı kulübün seçimli genel kurulu iki gün sürdü. Sakin bir ortamda tamamlanan seçimlerde güçlenen yönetim kuruluyla yola devam Turgay Büyükkarcı'ya seçim sonrası taraftarlar büyük sevgi gösterisinde bulundu.

BÜYÜKKARCI FARKLI KAZANDI
SEÇİMİ büyük farkla kaybeden Emre Sarıgedik, "Turgay başkanımızı tebrik ediyorum. Bundan sonra ona yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu. Camianın gösterdiği ilgiye çok teşekkür eden ve yeniden başkanlığa seçilen Büyükkarcı, "İki gün boyunca kulüplerine destek olmak için buraya gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Kulübümüzü daha iyi yerlere getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu seçimlerde Karşıyaka kazanmıştır" diye konuştu.

"HER ŞEY KSK İÇİN"
Karşıyaka'da yeniden başkanlığa seçilen Turgay Büyükkarcı, el ele verip çalışacaklarını kaydederek "Her Şey Karşıyaka için" dedi. Kongre sonrası büyük bir mutluluk yaşayan Büyükkarcı yönetimi, seçim zaferini marşlar eşliğinde kutladılar.

İŞTE KSK'NİN YENİ YÖNETİMİ
TURGAY Büyükkarcı'nın yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Serkan Ergüven, Levent Rıza Dağhan, Mehmet Yaya, Turhan Gürsel Urhan, Rebii Ahmet Dördüncü, Celalettin Doğanalp, Murat Günenç, Kerem Copcu, Haldun Ertan, İlter Köseoğlu, Cem Karas, İbrahim Palaoğulu, Murat Polat ve İrfan Ilgazlı. Yedekler, Emrah Akman, Can Yaya, Tolga Yağlı, Kazım Türk, Hakan İnan, Onur Akgün, Cüneyt Başak, Hasan Kızılaslan, Suat Metiner ve Özer Uğur. DİSİPLİN KURULU: Hüseyin Çalışkan, Gökhan Karagül, Mehmet Alp Bolevin, Süleyman Süha Özsağman ve Ufuk Kele. Varlık Kurulu: Akif Ersezgin, Mithat Sağlepçioğlu, Osman Avcı, Yusuf İzzetin Güven. Denetleme Kurulu: Ergün Okcay, Seyhan Evlioğlu, Engin Ciner. Sicil Kurulu: Noyan Uluğ, Fatih Bilgililer, Tuğrul Çınar, Egemen Dinçer ve Mehmet Kamil Karadeniz.

GÖRKEM TÜRKYILMAZ

Büyükkarcı’ya güvenoyu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.