• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Birlikte başaracağız

KSK’de Emre Sarıgedik’e fark atarak tekrar başkan seçilen Büyükkarcı: “Genel kuruldaki birlik ve beraberlik havasıyla armamıza layık olacağız.”

Birlikte başaracağız

6.7.2021

KARŞIYAKA'DA olağan genel kurulda rakibi Emre Sarıgedik'e önemli bir fark atarak tekrar başkanlığa seçilen Turgay Büyükkarcı önceliklerinin yakalanan birlik ve beraberliği sürdürmek olacağını belirtti. 3.5 yıldır Karşıyaka'da başkanlık görevini yürüten ve üç yıl daha göreve devam edecek olan Turgay Büyükkarcı, "Yaptığımız genel kurulda camiamız, kurumlarımz ve taraftarlarımız büyük destek verdi. Bu birlikteliği ve sinerjiyi en doğru şekilde yönetmek zorundayız. Başarılı olmak için birlik ve beraberlik şart. Bu havayla armamıza layık olmak ve daha yukarılara çekmek için çalışacağız" diye konuştu.

SIRA FUTBOLA GELDİ
BASKETBOL ve voleybolda sistemi oturttukları aynı oluşumu futbolda hayata getirmek için düğmeye bastıklarını belirten Büyükkarcı, "Tesisleşme, altyapı, sportif başarı ve yeni kurulacak takımla ilgili çalışmalarımızı yapacağız. Oluşturacağımız futbol aklı ile geleceğimizi kurtarmak zorundayız. Bunları yaparken sokağa atılacak bir kuruşumuz yok. Hesaplı ve planlı bir şekilde hareket edeceğiz" ifadelerini kullandı.

SARIGEDİK: ATESTEN GÖMLEK GİYDİK
KSK'DE başkan adayı olan ve aldığı 72 oyla yarışı Turgay Büyükkarcı'ya kaybeden Emre Sarıgedik, "Mevcut yönetime karşı tepkiler vardı. Tek adayla seçime girilmesi KSK camiasının yanlışı olacaktır diye düşündük ve seçime 2 gün kala adaylığımızı açıkladık. Aday olarak ateşten gömlek giyerek çıktığımız bu yolda aldığımız her oy bizler için şereftir. Adaylığımın amacı yanlış giden mali tablonun altını çizmekti. Bundan sonra yeni yönetime başarılar diliyor ve her zaman desteğe hazır olduğumuzu belirtiyorum" dedi.

KSK'DE YÖNETİM GÖREV BÖLÜMÜ YAPACAK
KSK'DE tekrar başkanlığa seçilen Turgay Büyükkarcı yönetiminin bu hafta görev bölümü yapması bekleniyor. Futbolda İbrahim Palaoğlu, basketbolda Cem Karas ve voleybolda Serkan Ergüven ile futbol altyapıda Murat Polat'ın şube başkanı olarak göreve devam etmesi bekleniyor.

Birlikte başaracağız haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.