• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Karşıyaka'da öncelik teknik adam

KSK’de tekrar başkan seçilen Büyükkarcı futbolun başına getireceği hocayı arıyor. Karşıyaka yönetimi, futbolu emanet edeceği teknik direktör için ince eleyip sık dokuyor. Takımın başına kimin geçeği merakla bekleniyor

Karşıyaka’da öncelik teknik adam

7.7.2021

Karşıyaka'da 3.5 yıldır başkan olan Turgay Büyükkarcı yeniden başkan seçildikten sonra kolları sıvadı. Beş yıldır kapalı olan transferi açmak için girişimlerini sürdüren Büyükkarcı yönetimi, futbolu emanet edeceği teknik adam girişimlerine hız verdi. Yeşilkırmızılılar kurmayların, futbolun başına getirmek istediği teknik adamın, A Takımın yanı sıra tüm futbol altyapıyla yakından ilgilenecek biri olmasını planlıyor.

Futbolla A'dan Z'ye ilgilenecek bir teknik direktör arayışında olan Karşıyaka yönetimi temasta olduğu isimleri sır gibi saklıyor. Üç sezondur mücadele ettiği 3. Lig'den bu sezon kurtulmak isteyen Kaf-Kaf'ta göreve gelecek teknik heyetin, sportif başarının yanı sıra kulübe gelir getirecek genç isimleri de kulübe kazandırması isteniyor. İzmir kulübünde 1 hafta içinde yeni teknik direktörün belirlenmesi bekleniyor. Karşıyaka'da görev gelecek yeni teknik direktörün belli olmasının ardından iç ve dış transferde düğmeye basılacak. Göreve gelecek yeni teknik adamın vereceği rapor doğrultusunda yeni sezonun kadrosunu oluşturulacak. Öte yandan yönetim, transfer tahtasını açmak için alacaklı bulunan 96 dosyanın yüzde 80'i ile anlaştı. 15 Temmuz'a kadar kalan dosyalarla anlaşıp dönemsel olarak transferi açmayı planlıyor.

KULÜBÜMÜZE YAKISACAK
KARŞIYAKA'DA geçen sezon futbol şube başkanı görevini üstlenen yeni yönetimde de aynı görevi sürdürmesi beklenen İbrahim Palaoğlu, teknik direktör seçimi konusunda çok titiz davrandıklarını belirtti. Hem sportif başarı hem de altyapıyı ayağa kaldıracak bir teknik adamla anlaşmak istediklerini belirten Palaoğlu, "Bu ligden sıçrayıp üst liglere tırmanmak istiyoruz. Hedeflerimize kulübü taşıyacak bir teknik adamla anlaşmak için çalışmalarımız sürüyor" diye konuştu.

Karşıyaka'da öncelik teknik adam haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.