• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Karşıyaka umutlu

Karşıyaka’nın yeni teknik direktörü Cüneyt Biçer, “Kaf-Kaf’ı herkesin beklediği ve ümit ettiği yerlere getireceğiz” dedi.

Karşıyaka umutlu

22.7.2021

TFF 3. Lig 3. Grup'ta mücadele edecek Karşıyaka'nın yeni teknik direktörü Cüneyt Biçer, yeşil-kırmızılı camiaya bayram mesajı verdi. Karşıyaka gibi büyük bir camiaya gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirten Biçer, "Öncelikle taraftarımızın ve tüm Karşıyakalılar'ın Kurban Bayramı'nı kutlarım. Benim de başlangıcım bayrama denk geldi. Çok mutlu ve gururluyuz. Mevcut oyuncu grubumuzla çalışmalara başladık. Her şey çok keyifli gidiyor. Futbolcularımızın istek ve arzu içinde olduklarını görüyorum. Hep birlikte, el ele vererek Karşıyaka'yı herkesin ümit ettiği güzel yerlere getireceğiz" dedi.

HEDEFLERİMİZ ÇOK BÜYÜK
SEZONA iyi başlamak istediklerini ifade eden Cüneyt Biçer şöyle devam etti: "İyi sonuçlar alarak ligi hedeflediğimiz yerde tamamlamak istiyoruz. Bunu da başaracak gücümüz var. Karşıyaka için her şey güzel olacak."

Karşıyaka umutlu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.