• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Karşıyaka son virajda

Karşıyaka son virajda

10.8.2021

TFF 3'üncü Lig'de transfer yasağını geçici olarak kaldırabilmek için borçlu olduğu eski futbolcularından muvafakatname alan Karşıyaka, son viraja girdi. Transfer yasağının kalkacağı beklentisiyle mevcut kadrosundan Hakan Kuş, Anıl Çıracı, Arif Cılak, Mustafa Değirmenci, Cihan Ethemoğlu, Oğuz Erk, Görkem Ali Kınay, Kerem Dönertaş, Hakan Denizci, Erol Zöngür ve Celil Çelikel olmak üzere 10 isimle yollarını ayıran yeşil kırmızılılar, tahtayı bir an önce açıp anlaşma sağladığı yeni isimlere resmi imzayı attırmayı hedefliyor. Karşıyaka, şimdiden teknik direktör Cüneyt Biçer'in daha önce çalıştırdığı takımlarla şampiyonluk yaşadığı 4 futbolcuyla anlaşmaya vardı. Kaf-Kaf, futbolcuların isimlerini transfer resmi olarak açıldıktan sonra açıklayacak.
Karşıyaka son virajda haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.