16 NİSAN KIRILMA GÜNÜ

Giriş Tarihi:19.03.2017, 23:29 Güncelleme Tarihi:19.03.2017, 23:29
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İlim Yayma Vakfı ve Türkiye Esnaf Buluşması programlarında konuştu. “Maskeli balo sona erdi” diyen Erdoğan “ Türk tipi Cumhurbaşkanlığı sistemiyle geliyoruz” dedi

DOĞRU YOLDAYIZ:16 Nisan aynı zamanda bir kırılma günü. Onlar 'Hayır' dediğine göre doğru yoldayız. Onlarda yalan bol. Barolar Birliği Başkanı orada konuşuyor. Bakan arkadaşlarım konuşturulmuyor. Demek ki istikamet üzereyiz ya. Kandil'deki ne diyor? "Hayır" diyor. Bunlar bunu söylerken 'Hayır'denir mi ya? Bunlarla beraber hareket etmek olur mu?

MASKELİ BALO BİTTİ :Yalan üstüne yalan söylüyorlar. Bu yalanlardan biz bıktık. Avrupa'da yaşananlar yeni bir safhaya geçildiğini gösteriyor. Maskeli balo sona erdi. 16 Nisan'da sadece yönetim sisteminin değil istedikleri gibi kullandıkları düzenin yıkılmak üzere olduğunu çok iyi biliyorlar. Kimse bize Amerika şöyle, Latin Amerika böyle demesin. Biz Türk Tipi bir Cumhurbaşkanlığı sistemiyle geliyoruz.

TEK ADAM YALANI: İkide bir tek adam, tek adam. Gazi Mustafa Kemal'e hakaret ediyorsunuz ya! Gazi, İnönü ile anlaşabildi mi? Anlaşamadı.
İstifasını istedi mi? İstedi. Bunu anlatın. Arkasından İnönü geldi. Yine aynı. O da anlaşamadı. O süreç de işte bize kadar geldi. Merhum Demirel, Özal, Erbakan, Türkeş bu konudan rahatsız. Muhsin Yazıcıoğlu hepsi rahatsız. Niye? bunu damdan düşen bilir. Düşmeyen bilmez.

MERKEL NAZİ UYGULAMASI YAPIYOR: Bunlar ellerinden gelse gaz odalarını kuracak yeniden. Biz Srebrenitsa'yı unutabilir miyiz? Nazi deyince rahatsız oluyorlar. Hemen ortakları ona sahip çıkıyor. Başta Merkel... Sen de şu anda Nazi uygulaması yapıyorsun. Kime? Almanya'daki kardeşlerime de vekillere de. Terör dosyalarını eline verdik. Netice bekliyoruz dedik. Neticeyi vermedi. Bizzat kendisi teyit etti. Ama netice vermedi.
Bu dürüstlük mü? Adalet, siyaset anlayışına sığar mı?

BU MİLLET YIKILMAZ: Dayanışma ruhunun olduğu bir millet yıkılamaz. Bizde esnaf ahidir yani kardeştir. Yani eli açıktır. Yani cömerttir. Biz esnaf ve sanatkarlarımızın ülkemiz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

İSTİKRARLI TÜRKİYE İÇİN EVET Mİ?: Sayın Başbakan Binali Yıldırım ve MHP Lideri Sayın Bahçeli'ye milletim ve Cumhurbaşkanlığı adına teşekkür ediyorum. Ama işimiz bitmedi. Onlar görevini yaptı. Şimdi sıra millette. Bizde. 16 Nisan'da istikrarlı, müreffeh bir Türkiye için evet mi?

DELİKANLI OLUN CİĞERİMİZİ YİYİN

Hani delikanlı olun ciğerimi yiyin diye bir söz var ya. İşte öyle. Ne diyor bu Kılıçdaroğlu? 'Artık meclis kapatılıyor' diyor. Ayıptır ya. Meclisin kapatıldığı falan yok, niye yalan söylüyorsun, dürüst ol dürüst. Kanun teklif etme yetkisi cumhurbaşkanında değil, tamamen mecliste. Cumhurbaşkanı, bütçe dışında hiç bir teklifte bulunamaz. Her şey parlamentoya ait. Bunlar kuyruklu yalanlarla yaşıyorlar.

kalan karakter 1000

Gürkan Gürkan

Maskeleri düştü piyonları içimizdeki işbirlikçileri (fetö,pkk,pyd,darbeci cuntacı Taşeronlar) zayıflatılınca batılılar açıktan bizzat kendileri saldırıya geçtiler.Artık kuklaları oynatan o pis elleri görüyoruz.Ve biz gözümüzün gördüğü hiç bir şeyden korkmayız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 20.03.2017 13:00
mehmet mehmet

allahım ülkem için en iyisini nasip etsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 20.03.2017 07:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.