KİRLİ OYUN YİNE SAHNEDE

Giriş Tarihi:21.04.2017, 01:07 Güncelleme Tarihi:21.04.2017, 12:51

6 Nisan'da Türkiye'nin önünü kesmeyi başaramayan kirli eller, kaos planlarını sahneye koymak için tekrar harekete geçti. PKK sempatizanı sözde AGİT gözlemcileri referandum sonuçlarına gölge düşürmeye çalışırken, sosyal medya üzerinden yeni bir 'Gezi kalkışması' hedefleniyor. Ana muhalefet partisi CHP de kirli ellerin değirmenine su taşımaktan geri durmuyor. İzmir Milletvekili Çıray'ın üstü kapalı ekonomik boykot çağrısının ardından Baykal da, "Bu maç daha bitmedi. Ofsayttan gol yedik" çıkışıyla sokak eylemlerine yeşil ışık yaktı.

ÇIRAY'DAN SKANDAL TWEET

Anayasa değişikliği referandumundan çıkan sonucu hazmedemeyen CHP, Türkiye'yi karıştırmak için şimdi de halkı ekonomiyi boykot etmeye davet etti. CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray, sosyal medyadan "Zorunlu alışverişlerim dışında ekonomik faaliyetlerimi en aza indiriyorum. Sözcü'den başka gazete bile almayacağım" sözleriyle üstü kapalı olarak halka boykot çağrısı yaptı. CHP'li vekilin, Türkiye'ye yönelik ekonomik kuşatma çağrıları yapan Batı medyası ile aynı paralelde buluşması dikkat çekti. Çıray'ın halk oylamasına gölge düşürmek için yaptığı skandal çağrıya toplumun her kesiminden tepki yağdı.

kalan karakter 1000

Futbolcu Futbolcu

Siz 1950 den beri gol yiyor yemekten de bıkmıyorsunuz.Hakemin sizden olduğu tek kale oynadığınız "milli ve ebedi şef" dönemini özlüyorsunuz.Onun için 8 seçimdir her maçını kaybetmiş şimdiki ebedi şefinize sarılmış bırakmıyorsunuz.Ofsaytı da bilmiyor, Oflu said zannediyorsunuz. Nizami golünü her seçimde atan milletin Bu da mı gol değil be!! tezahüratını anlamamakta direniyorsunuz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır2
cevapla 21.04.2017 12:42
Sessiz Fırtına Sessiz Fırtına

1975 ten beri bu kafalar değişmedi eskilerinde dediği gibi bu CHP Denizli tezek bile olmaz.....................

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır2
cevapla 21.04.2017 11:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.