‘Maç yeni başlıyor sonuca bakacağız’

Giriş Tarihi:16.07.2017, 19:09 Güncelleme Tarihi:17.07.2017, 00:04

İzmir'in Çeşme ilçesinin turistik Alaçatı Mahallesi'nde Adana Yüzevler Kebap sahibi Selahaddin Aydoğdu ve çalışanları ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, damatları ve korumalarının karıştığı kavganın ardından konuşan Selahattin Aydoğdu, Fatih Terim'in telefonda kendisini tehdit ettiğini ileri sürdü.
Fatih Terim'in iki damadı ve korumasıyla birlikte İzmir Alaçatı'daki restoranını bastığını söyleyen Selahattin Aydoğdu, "Fatih hoca yıllardır kabadayı diye geçiniyor ama bana göre hiç de öyle değil. Mekanımı bastı ama başına ne geleceğini bildiği için kaçtı. Gördüğüm yerde ona bunun hesabını soracağım" dedi.

'ARKASINDA DURSUN'

Terim'in damadı Ahmet Baran Çetin, sahibi olduğu Beeves adlı restoranı komşu restoran Yüzevler'den ayırmak için ortaya hasırdan bir paravan çekmiş ancak bu durum kimliği bilinmeyen bir kişi tarafından şikayet edilmişti.
Şikayetçinin Yüzevler'in sahibi Selahattin Aydoğdu olduğunu düşünen Çetin, durumu kayınpederi Terim'e anlatmış, bunun üzerine Terim, iki damadı ve bir korumasıyla Aydoğdu'nun mekanını basmıştı.
Aydoğdu, "Buraya geldi şov yaptı. Dükkanımı bastı ama iki dakikada kaçtı. Madem mekan basıyor, arkasında dursun. Bana haber göndermesin. Şikayetimden vazgeçmeyeceğim. Maç yeni başlıyor, sonuca bakacağız" dedi.

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Terim ve beraberindekilerin 'mekan basma' görüntüleri kameralara da yansıdı.
Görüntülerde Fatih Terim'e ait olduğu ileri sürülen araç, damadının işyerinin önüne park ediyor. Daha sonra bahçeden içeriye giren aralarında Terim ve damatlarının da bulunduğu ileri sürülen kişiler Yüzevler Kebapçısı'ndan koşarak ayrılıyor.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER (izlemek için tıklayınız)

TERİME DAYAK TEHDİDİNE GÖZALTI

Fatih Terim'le kavga eden Selahattin Aydoğdu, yaptığı açıklamalar sonrası basın yoluyla hakaret ve tehdit nedeniyle gözaltına alındı.

kalan karakter 1000

ÖMER ÖMER

FATİH TERİM BAKALIM MÜŞTERİLERİ DE ZORLA MI GETİRECEK O MEKANA GİDİLMEZ ARTIK

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.07.2017 18:42
eşrefpaşalı eşrefpaşalı

izmir e geliyorsunuz mekan açıyorsunuz birde huzursuzluk cıkarıyorsunuz.Fatih hoca bu sana hiç yakışmadı senin ne işin var bu olayda,Arda turanı kınarken senin başına geldi.Burası izmir fazla patırtı kütürtü istemez.izmirin huzurunu bozmaya hiç kimsenin hakkı yok.Hele birde gelip çeşmede rajon kesmek hiç kimsenin harcı değil.Fazla uzatırsanız izmirli adamın pabucunu eline verir memelekine gönderir bu böyle biline.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 17.07.2017 13:26
Augenberg Augenberg

Böylesine bir olayda olaya karışmış veya karışmamış olması önemli değil, isminin bile geçmesi yeterli...kaldı ki Terim de olayı şu ana kadar yalanlamadı...Uzun lafın kısası...Böyle bir şahsiyetin Türk Futbolunun en tepesinde bulunması, hala orada tutuluyor olması Türk Milletine en büyük hakarettir...Fatih Terim bulunduğu makamı hak eden biri değildir...Bu olayın doğru olup olmadığını anlamak için kendisinin olaylarla dolu mazisine bakmak yeterlidir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 17.07.2017 09:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.