Nurseli isyan etti

Giriş Tarihi:02.09.2017, 20:05 Güncelleme Tarihi:02.09.2017, 23:38

Rol aldığı "Aşk-ı Memnu" oyununa alkollü olduğu için çıkamadığı iddia edilen ve bu yüzden oyunu tamamıyla kaldırılan Nurseli İdiz daha sonra da rol alacağı diziden gönderilmişti. Dizisindeki rolünden bir açıklama yapılmadan gönderildiğini söyleyen Nurseli İdiz, "Hiçbir bahane neden yok gerekli bir açıklama yok. Bu kadar olamaz" diye isyan etti. İdiz "Ben yeni başlayacak olan dizinin seti için oteldeydim, benim setim o olaydan bir hafta sonraydı. Bir şey olsa oldu derdim zaten bu saklanmaz ki. Ama asıl mesele bunu bahane gösterip diziden kovulmam, ben bir Nurseli İdiz'im ona göre hakaret edecekler. Sözüm ona şöyle diyorlar oyuncular benimle çalışmak istememiş, o oyuncuların yarısı da dostum arkadaşım, hangi oyuncu benimle çalışmak istemedi. Onu da öğrenmek istiyorum" diye isyan etti. Tiyatro oyununun kaldırılması ile ilgili olarak da konuşan Nurseli İdiz "Onlarla konuşuyoruz. Bakalım nasıl telafi ederiz diye, belki de oradaki o olumsuz elektrikte beni etkilemiş olabilir, bilemiyorum" diye konuştu.

kalan karakter 1000

takipçi takipçi

Eee her şeyin bir bedeli var...Akıllan artık bacım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.09.2017 11:55
moderen hatay moderen hatay

içkiyi bırak insan gibi içemiyorsun yazık sana kendini harcadın. Çok yeteneklisin doğru çok da başarılarla dolu bir hayatın var .Peki bu neyin dramı, neyin bunalımı ? her şeyin bir bedeli var hayatta. şan ve şöhretin de çevrende gerçek dostların olmaması sanırım. Olsun sen buraya yalnız geldin ama çıktığın yerde kalmayı başarmalısın, başarırsın! Topla kendini be kadın topla!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 06.09.2017 10:17
Balcovali Balcovali

Sen mesleğine saygı duyma,gece gündüz kafayı çek sonra beni diziden çıkardılar diye isyan et.sen önce kendine saygı göster,zaten sen oynasan ne olur oynamasan ne olur,bu sarhoş kafayla insanlara ne mesaj verebilirsin ki?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 04.09.2017 00:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.