Tuvalet burada adalet nerede?

Giriş Tarihi:06.10.2017, 23:37 Güncelleme Tarihi:06.10.2017, 23:57

CHP İzmir'de 10 Eylül'de başlayan delege seçimlerinde sular durulmuyor. Güzelbahçe'de CHP'li Belediye Başkanı Mustafa İnce'nin ilçedeki delege seçimlerinde istediği adayı desteklemediği için biri kadın 2 çalışanı sürmesiyle ilgili skandal yeni bir boyuta taşınıyor. İnce'nin Sosyal İşler Müdürlüğü'ndeki görevinden alıp Balıkçı Barınakları'ndaki umumi tuvalete sürdüğü Mine Bilir Şahin ile başkan adayı olduğu için İnce tarafından Fen İşleri'nde işçi olarak görevlendirilen Vural Gezer, tepkilerini eylemle gösterme kararı aldı. Şahin ve Gezer, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu gibi Ankara'ya 'adalet' yürüyüşü yapacak.

YÖNETİM HALA SESSİZ

Başkan İnce'nin skandal kararlarının ardından İl yönetimi ve Genel Merkezin de yaşananlara sessiz kaldığını belirten Vural Gezer, "Mine Şahin'in sürüldüğü balıkçı barınaklarındaki tuvaletin önünden 9 Ekim Pazartesi günü başlatacağımız adalet yürüyüşünü, Ankara'da CHP Genel Merkezi'ne kadar devam ettireceğiz" dedi. Kimsenin kendilerini korumadığını dile getiren Vural Gezer, "Ben ve arkadaşlarım CHP'de gençlerin öne açılsın, haksızlıklar son bulsun diye ortaya çıkmıştık. Ne kadar doğru karar verdiğimizi gördük. Partide ne yazık ki adalet kalmamış, biz de Mine kardeşimin sürgün yeri olan tuvaletten CHP Genel Merkezi'ne yürüyerek sesimizi duyurmak istiyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

Tilki Selim... Tilki Selim...

İşte Hizmet, İşte CeHaPe !

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 07.10.2017 12:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.