• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

uyku girmiyor’

‘Gözüme uyku girmiyor’

12.02.2018, 23:10

Denizli'nin Çal ilçesinde yalnız yaşayan 75 yaşındaki Ümmü Coşdan'ın evine çocuklarının arkadaşı olduğunu söyleyip, bir bardak su isteme bahanesi ile giren ve talihsiz kadını öldüresiye döven kimliği belirsiz gaspçı, 35 gündür yakalanamadı. Yüzüne biber gazı sıkıp, ağzını kapatarak kendisini yerde öldüresiye yumruklayan gaspçının halen yakalanmaması nedeni ile geceleri rahat uyku uyuyamadığını söyleyen Coşdan, "Ölümden döndüm ve halen bu şoku atlatamadım. Geceleri uyuyamıyorum. Uyusam bile kabuslar görerek uyanıyorum. Artık evden çıkamıyorum ve yalnız kalamıyorum.
Yalvarırım polis bu caniyi yakalasın" dedi.

ÖLDÜRESİYE DÖVDÜ

Olay geçtiğimiz 10 Ocak tarihinde saat 10.00'da Akkent Mahallesi'nde meydana geldi. Başında bere olan bir kişi, evinde yalnız yaşayan 5 çocuk ve 17 torun sahibi Ümmü Coşdan'ın kapısını çalıp, oğullarının arkadaşı olduğunu söyledi ve bir bardak su istedi. Yaşlı kadın su getirmek için mutfağa girdiği sırada arkasından eve giren saldırgan, iddiaya göre Coşdan'ın yüzüne biber gazı sıktı, ağzını kapatarak yere yatırdı. Gözü dönmüş cani yere düşürdüğü yaşlı kadının yüzünü yumruklamaya başladı. Boynundaki Reşat altını da kopartarak zorla gasp eden kimliği belirsiz kişi Ümmü Coşdan'ın el ve kolunu koli bandı ile bağladı. Ardından ağzını aynı bantla bağlamaya çalışırken, yaşlı kadın gaspçının parmağını ısırdı.

SALDIRGAN KAYIP

Coşdan'ı bir süre daha dövdükten sonra evin arka penceresinden atlayan gaspçı kayıplara karıştı. Denizli Devlet Hastanesi'nde dudağına 15 dikiş atılan ve yüzü neredeyse tanınmaz hale gelen Coşdan'ın yaraları zaman içerisinde iyileşmeye başlarken saldırgan hala yakalanamadı. Coşdan, "Ne olur bu caniyi artık yakalasınlar. Korkudan ne evimde yalnız kalabiliyorum, ne de dışarıya çıkabiliyorum. Yaşadığım olaydan dolayı geceleri uyku bile bana haram oldu. Gözüme uyku girmiyor" dedi.

METİN BURMALI

‘Gözüme uyku girmiyor’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN