Röveşatacı genç 3 haftadır kayıpmış

Giriş Tarihi:13.11.2017, 23:24 Güncelleme Tarihi:14.11.2017, 09:59
Sokakta önüne gelen balona röveşata çekmek istediği görüntülerle gündeme gelen gencin arandığı ortaya çıktı. Görüntüleri paylaşan kuyumcu Güray Başak, “Maraş’tan birisi, 3 haftadır onu aradıklarını söyledi” diye konuştu

Ankara Kızılay'da sokakta yürürken önüne çıkan balona estetik bir vuruş yapmak isterken kameralara takılan ve bir anda fenomen olan gencin kayıp olduğu iddia edildi. Kuyumcu Güray Başak'ın paylaştığı "Balona röveşata atan adam" görüntüsü sosyal medyada çok konuşuldu. Görüntüyü sosyal medyada paylaşan Başak, "Kahramanmaraş'tan bir arkadaş beni aradı, 'Ben görüntüsünü paylaştığınız kişinin ağabeyiyim, 3 haftadır kayıp. Bizde onu arıyoruz. Tekrar gelirse bize haber verir misiniz?' diye not bıraktı" dedi.

BULVARIN ÜZERİNDE

Olay, Ankara Kızılay'da Atatürk Bulvarı üzerindeki bir kuyumcu dükkanı önünde meydana geldi. Sosyal medyada en çok izlenenler arasında yerini alan görüntüde, havadaki balona röveşata atmaya çalışıp başarılı olamayan adamı sosyal medyada paylaşan kuyumcu Güray Başak, olayın gerçekleştiği anı anlattı.

GÜRÜLTÜ DUYULDU

Başak, olayın Cumartesi günü saat 11.25 sıralarında gerçekleştiğini belirterek, "Bir gürültü sesi duyunca dışarıya baktım. Bir arkadaş yerde yatıyordu. Biz de herhalde ayağı kaydı düştü diye düşündük. Bizim arkadaşlardan birisi, 'ağabey ayağı kaymadı balona röveşata atmaya çalıştı' dedi.

"BALONA RÖVAŞATA ATAN ADAM" VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

'Burası Kızılay'ın göbeği, böyle bir şey olmaz' diye düşündük. Kamera kayıtlarına baktık. Gördük ki gerçekten arkadaş balona röveşata atmaya çalışmış. Biz de biraz insanları güldürelim istedik. Bunu paylaşmaya karar verdik" diye konuştu.

MARAŞ'TAN ARADILAR

Güray Başak, "Daha sonradan anladık ki, bu arkadaş 3 haftadır kayıpmış" diyerek, görüntüyü sosyal medyada paylaştıktan sonra yaşanan gelişmeleri aktardı. Başak, "Gece saat 03.00'te Kahramanmaraş'tan bir arkadaş beni aradı, 'Ben görüntüsünü paylaştığınız kişinin ağabeyiyim, 3 haftadır kayıp. Biz de onu arıyoruz. Tekrar gelirse bize haber verir misiniz?' diye not bıraktı. Biz de kendisiyle henüz bir irtibat kuramadık" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.