BİZE ULAŞIN

Bakan Berat Albayrak Euronews'a makale yazdı: Türkiye'nin güçlü mali tabloları güven veriyor

Giriş Tarihi: 13.09.2019, 19:02

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Euronews için yazdı. “Türkiye'nin güçlü mali tabloları güven veriyor” başlığıyla yayınlanan makalede Albayrak, “Önemli reformların yapıldığı bir yılın ardından hükümet iddialı ekonomik dönüşüm ajandasını hayata geçirme konusunda kararlılığını sürdürüyor. Önümüzdeki seçimlerin olmadığı dört yıl boyunca Türkiye büyük yatırım fırsatları sunuyor.” ifadelerini kullandı.

Bakan Berat Albayrak Euronews'a makale yazdı: Türkiye'nin güçlü mali tabloları güven veriyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.