BİZE ULAŞIN

Devlet fırsatçıların ensesinde!.. Un zamları karşısında flaş adım

Giriş Tarihi: 06.10.2018, 12:26

Devlet fırsatçıların ensesinde...  Devlet, kur oyununu fırsat bilerek vatandaşın cebindeki paraya göz dikenlerin peşini bırakmayacak. Bu yüzden günlerdir devletten, önlem açıklamaları peş peşe gelmeye başladı. İlk adım vatandaşın ekmeğine göz dikenler için atılacak. Yurt dışından un ithal edilecek, fahiş fiyat artışlarının önüne geçilecek.

Hazine ve Maliye Bakanlığı atacak. Bakan Berat Albayrak "sektör temsilcileriyle görüşüp gerekli tedbirleri alacağız" açıklaması yaptı. Eş zamanlı olarak Ticaret Bakanlığı da adımlar atacak.

Devlet fırsatçıların ensesinde!.. Un zamları karşısında flaş adım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.