BİZE ULAŞIN

'Huzur Sokağı Özel' bölümü Şule Yüksel Şenler anısına bu akşam ekranlara gelecek

Giriş Tarihi: 28.08.2019, 17:17

Yazar Şule Yüksel Şenler, 81 yaşında vefat etti.​ Türkiye'nin önde gelen fikir insanlarından olan ve 1960'lı yıllardan itibaren başörtüsü konusunda verdiği mücadeleyle bilinen Şule Yüksel Şenler, uzun bir süredir solunum yolu enfeksiyonu tedavisi görüyordu. Şenler dizi olarak atv ekranlarına gelen Huzur Sokağı adlı romanıyla da biliniyordu.

Bugün vefat eden Şule Yüksel Şenler'in anısına, yazarın Huzur Sokağı adlı romanından uyarlanan ve geçtiğimiz yıllarda atv ekranlarında yayınlanan, Huzur Sokağı dizisi bu akşam özel bölümüyle ekranlara geliyor.

Huzur Sokağı'nda birbirine zıt gibi görünen iki farklı kişinin, iki farklı dünyanın ve iki farklı yaşam tarzının birbiriyle dramatik bir biçimde çatışması, birbirine karışması hatta birbirine aşkla bağlanması anlatılıyor. ATV tarafından bu akşam yayınlanacak olan özel bölümde yazarın hayatından ve mücadelesinden de kesitler bulunuyor.

Huzur Sokağı Özel Bölümü bu akşam saat 20.00'de atv'de!

'Huzur Sokağı Özel' bölümü Şule Yüksel Şenler anısına bu akşam ekranlara gelecek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.