• SON DAKİKA
 • Kuruluş Osman 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

  Giriş Tarihi: 16.01.2020, 13:18

  atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Kuruluş Osman'ın merakla beklenen 7. bölüm fragmanı yayınlandı. 22 Ocak Çarşamba akşamı izleyicisi ile buluşacak olan Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. Burak Özçivit'in başrolünde yer aldığı Kuruluş Osman yeni bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitleyecek. İşte Kuruluş Osman 7. yeni bölüm fragmanı...

  KURULUŞ OSMAN 6. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

  Osman, Bala Hatun'un şifasını Yannis'in elinden alıp Kulucahisar Kalesi'nin arkasındaki gizli el olan Yannis'i teşhir etmiştir. Üzerindeki cinayet suçlamasından da aklanan Osman, Dündar Bey ile yarım kalan hesabını da tamamlamıştır. Ancak Edebalı, Osman'ın bazı hareketlerinden hoşnut değildir. Osman, Edebalı ile konuşmak istediğinde obada olmadığını fark eder ve onu bulmak için gizli mekâna gider. Ancak Osman'ı karşılayan kişi, Yannis'in ta kendisidir. Osman ile Yannis'in buluşması ne sonuçlar doğuracaktır? Obaya gelen Selcan Hatun ile Zöhre Hatun arasında nasıl bir gerilim yaşanacaktır? Osman, Edebalı'yı bulabilecek midir? Sofia ve Kalanoz, Yannis'in idamına göz yumacak mıdır? Yarenlerini kaybeden Edebalı, nasıl bir yol izleyecektir? Osman ile Edebalı'nın yolları tekrar ne zaman kesişecektir?

  Kuruluş Osman 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.