• SON DAKİKA
 • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 156. yeni bölüm fragmanı izle(EDHO fragman)

  Giriş Tarihi: 10.02.2020, 10:17

  Salı akşamlarının en sevilen dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın (EDHO9 merakla beklenen 156. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin son yayınlanan bölümü sonrası izleyiciler merakla yeni bölüm fragmanını bekliyordu. EDHO'nun yeni bölüm fragmanı "Hepiniz çok dikkatli olacaksınız!" başlığı ile yayınlandı. İşte EDHO 156. yeni bölüm fragmanı...

  EDHO 155. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

  Hızır, tüm uyarılara rağmen Hatem'i öldürerek çok büyük bir savaş başlatmıştır. Bu savaşta düşmanı küçümsemek yapılacak en büyük hata olacaktır. Sadece Hızır'ı değil kadınıyla çocuğuyla tüm Çakırbeylilerin hayatının riske girdiği bu dönemin kapanışı kolay olmayacaktır.

  Dost düşman birbirine girmiş ve masanın dertleri günden güne artmışken Tufan'ın akrabası olan Bicolar da aynı amaç etrafında tekrar bir araya gelerek Hızır'ın karşısına dikilmiştir. Diğer yandan Çakırbeylilerin ve masanın güvenini kazanmak için oğlunun ölümüne dahi sessiz kalan Feyyaz'ın nasıl gözü kara bir hain olduğu da nihayet belli olur. Feyyaz'ın varlığının büyük bir tehdit oluşturduğunu henüz bilmeyen Hızır, asıl düşmanının burnunun dibinde olduğundan da bihaberdir. Sevdiklerinin kaybına alışmaktansa, onlarla beraber olmak arzusu, yapacağı ölümcül planda etkili olacaktır. Herkes Hızır'ın kendini hedefe koyacağı planın karşısında dursa da o bildiğinden şaşmaz. Hızır'la aynı duygularla hareket eden Tipi de bu planın bir parçası olmak için elinden geleni yapacaktır.

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 156. yeni bölüm fragmanı izle(EDHO fragman) haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.