• SON DAKİKA
 • Başkan Erdoğan AK Partililerle telefondan bayramlaştı

  Giriş Tarihi: 12.08.2019, 14:34

  AK Parti'deki bayramlaşma sırasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile telefon bağlantısı yaptı. Başkan Erdoğan da telefon üzerinden partililere hitap etti. Erdoğan, "Ayrılık içine girenler olabilir ama biz kardeşliğimizi güçlendirerek devam ettireceğiz." dedi.

  Başkan Erdoğan, partililere yönelik bayram mesajında, "Birçok ayrılıklar şunlar bunlar vesaire gibi kampanyalar içerisine girenler olabilir. Ama unutmayın ki bayramlar bizim birlikte, beraberlikte, dayanışmada en üst noktalara tırmandığımız günlerdir. Kardeşliğimizi böldürtmeyeceğiz ve bu kardeşliğimizi güçlendirerek devam ettireceğiz." dedi.

  BU KONGRELERDEN ÇOK DAHA GÜÇLENEREK ÇIKACAĞIZ
  Erdoğan,"Önümüzde belde, ilçe kongreleri, il kongresi var. Ardından da büyük kongremiz var. Bütün bu kongrelerimizle beraber bu kongrelerden çok daha güçlenerek çıkacağız ve 2023'e de böyle hazırlanacağız." ifadelerini kullandı.

  Başkan Erdoğan AK Partililerle telefondan bayramlaştı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.