• SON DAKİKA
 • Başkan Erdoğan'dan Tacikistan'daki Asya Zirvesi'nde önemli açıklamalar

  Giriş Tarihi: 15.06.2019, 10:32

  Tacikistan’ın Başkenti Duşanbe’de düzenlenen Asya Zirvesi'nde, Başkan Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Adaletsizliğin Filistin'in kaderi olmaktan çıkarılması insanlık görevidir. Kudüs'te yeni oldubittiler oluşturma gayretlerini reddediyoruz." dedi.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tacikistan'da gerçekleştirilen Asya'da İşbirliği Liderler Zirvesi'nde konuştu.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

  "İşbirliğimizin derinleştirilmesi gereğine inanıyoruz."

  "Suriye'de istikrarın sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz. 330 bin Suriyelinin kendi vatanlarına dönmesini sağladık."

  "Adaletsizliğin Filistin'in kaderi olmaktan çıkarılması insanlık görevidir. Kudüs'te yeni oldubittiler oluşturma gayretlerini reddediyoruz."

  "Terörle mücadelede kararlı duruş sergilenmesi çok önemlidir. Bir terör örgütü eliyle diğerini yok etme politikalarının varacağı yer daha fazla zulüm, gözyaşıdır. Suriye sahası maalesef bu acı hakikatin ispatı olmuştur."

  Başkan Erdoğan'dan Tacikistan'daki Asya Zirvesi'nde önemli açıklamalar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.