BİZE ULAŞIN

CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun "VIP" hakaretine akılalmaz sansür!

Giriş Tarihi: 09.06.2019, 21:07

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun Ordu-Giresun Havalimanı’nda VIP salonundaki işgal girişimiyle ilgili görüntüler ortaya çıktı. İmamoğlu’nun Ordu Valisi Seddar Yavuz’a yönelik “Vali itlik yapmıştır” sözlerine tepkiler çığ gibi büyüdü. FOX Haber sunucusu Fatih Portakal da İmamoğlu’nun hakaret ettiği görüntülerin kendilerinde olduğunu fakat yayınlamayacaklarını ifade etti. Profesyonel kamerayla İmamoğlu’nun hakaret görüntülerini çeken sadece FOX Haber kameramanlarıydı. Çünkü İmamoğlu’nun Karadeniz turunu sadece FOX takip ediyordu. Daha sonra İmamoğlu’nun skandal sözlerinin yer aldığı görüntüler cep telefonu kameralarıyla kaydedildiği ortaya çıktı. Görüntülerde İmamoğlu’nun valiye açıkça hakaret ettiği görüldü. FOX, İmamoğlu’nun hakaret görüntülerini neden yayınlamıyor diye sorulurken, tutanaklara geçen hakaretin video kaydı A Haber ve ATV haricinde hiçbir haber bülteninde yer almadı. Apaçık sansür uygulandı ve halkın haber alması engellendi. İmamoğlu’nun hakaret ettiği video kaydı neden diğer televizyon kanalları tarafından yayınlanmadı ya da yayınlanamadı? Bir yerlerden talimat mı geldi? sorusu sorulmaya başlandı.

CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun "VIP" hakaretine akılalmaz sansür! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.