• SON DAKİKA
 • CHP’li Meclis üyelerinden zorbalık! Başkan yardımcısının odasını bastılar

  Giriş Tarihi: 07.03.2021, 16:49

  CHP’li Meclis üyeleri, Bodrum Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Tutkun’un odası bastı. Gerekçe: Hüseyin Tutkun’un İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yla makamında çekilmiş fotoğrafını odasında bulunan masasında bulunması. AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen konuyla ilgili olarak “CHP'li meclis üyelerine soruyorum; İttifak yaptığınız terör örgütü yardakçısı parti mi sizden bu eylemi istedi? Bodrum Belediyesi babanızın malı mı ki, kimin fotoğrafının olup olmamasına siz karar vereceksiniz? Siz kimsiniz?” ifadelerini kullandı.

  Bodrum Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Tutkun, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yla çekilmiş fotoğrafını odasında bulunan masasına koyduğu gerekçesiyle baskına uğradı.

  Bodrum Belediyesi'nin CHP'li Meclis üyeleri; Hüseyin Tutkun'un odasına bastığı öğrenildi. Hüseyin Tutkun'un odasının masasında bulunan fotoğrafın, Tutkun'un İçişleri Bakanlığı'nda Süleyman Soylu'nun makam odasında çekildiği öğrenildi.

  GÖKMEN: "İTTİFAK YAPTIĞINIZ TERÖR ÖRGÜTÜ YARDAKÇISI PARTİ Mİ SİZDEN BU EYLEMİ İSTEDİ?

  AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen; CHP'li Meclis üyelerine tepki göstererek, "CHP'li meclis üyelerine soruyorum; İttifak yaptığınız terör örgütü yardakçısı parti mi sizden bu eylemi istedi? Bodrum Belediyesi babanızın malı mı ki, kimin fotoğrafının olup olmamasına siz karar vereceksiniz? Siz kimsiniz?" diye sordu.

  Osman Gökmen, şunları söyledi:
  "İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'yla fotoğrafını odasına koyan, bir memur olan Bodrum Belediye Başkan yardımcısı, CHP'li bazı belediye meclis üyelerinin zorlaması ve sert müdahalesine maruz kalmıştır. Bu CHP'li meclis üyeleri, fotoğrafın İçişleri Bakanımızın odasında bulunan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafının önünde çekilmesine ve Sayın Cumhurbaşkanımız'ın da gözükmesine tepki göstermiştir."

  "CHP'li meclis üyelerine soruyorum; İttifak yaptığınız terör örgütü yardakçısı parti mi sizden bu eylemi istedi?"

  "Terörle mücadeleye adeta hayatlarını adamış Cumhurbaşkanımıza ve gelmiş geçmiş en başarılı İçişleri Bakanı'na bu tahammülsüzlüğünüz neden?"

  "Ayrıca şehitlerimizin geldiği bir günde bunu yapıyorsunuz! Bu bir tesadüf mü?"

  CHP’li Meclis üyelerinden zorbalık! Başkan yardımcısının odasını bastılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.