BİZE ULAŞIN

Fethiye'de çevre felaketi! Atık su denize boşaltılıyor

Giriş Tarihi: 24.08.2019, 12:15

Muğla Fethiye'nin dünyaca ünlü Ölüdeniz beldesinde, Büyükşehir Belediyesi'ne ait arıtma tesisinin yetersizliği yüzünden atık suyun denize temizlenmeden akıtılması, paraşüt pilotlarının çektikleri fotoğraflarla bir kez daha kanıtlandı. Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından kapasitesi artırılarak törenle açılan Ölüdeniz Arıtma Tesisi, bölgenin kanayan yarası haline geldi. Yamaç paraşütü yapanlar, tesisten Deve Plajı ve Soğuksu mevkii arasından denize bir boru ile kirli su bırakıldığını fotoğrafladı. Bu görüntüler, Yeni Asır'da günlerce manşetten duyurulan Fethiye'de denizin kirletilmesiyle ilgili haberlere, 'toprak kayması yüzünden oluşan bir bulanıklık' diyerek karşılık veren Büyükşehir yetkililerini de yalancı çıkardı.

Fethiye'de çevre felaketi! Atık su denize boşaltılıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.