BİZE ULAŞIN

İşçilere maaş vermeyen CHP'li Milas ilçesi Belediye Başkanı Muhammet Tokat alemlerde!

Giriş Tarihi: 20.06.2019, 15:24

Seçimler biter bitmez işçi kıyımına başlayan CHP'li belediyele işçiye zulüm etmeye devam ediyor! Birçok belediyede yapılan topluca işten çıkarma skandalından sonra şimdi de Muğla'nın Milas ilçesi Belediye Başkanı Muhammet Tokat'ın belediye işçilerine ayladır maaşlarını ödemediği halde İstanbul'da rakı sofrasında eğlendiği prtaya çıktı.

CHP'li Milas Belediyesi Başkanı Muhammet Tokat, İstanbul Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'na destek olmak amacıyla İstanbul'a geldi. Tokat'ın destek ziyareti daha çok eğlence ziyaretine dönüşünce büyük tepki çekti.

"VİCDANI RAHAT MI?"
Belediye başkanının rakı sofrasında şarkı söyleyip eğlenirken çekilen görüntülerini sosyal medyada paylaşan bir vatandaş, "Bakın Sayın Belediye Başkanımız Muhammet Tokat İstanbul seçime destek için gittim diyor ama bakın ne yapıyor. Sesi de çok güzelmiş. Vicdanı rahat mı?" diye sordu.

"ELEMANLARIN BU DURUMDA İKEN YAPMA"
Facebook'taki 'Şikayetim Var Milas' isimli sayfaya şikayetini yazan vatandaş, sözlerini şöyle sürdürdü: Belediye işçileri yaklaşık 2 aydır maaş alamıyor. Ama başkanımız alem yapıyor. İçsin içene içmeyene saygımız var. Elemanların bu durumda iken yapma be yazık!!!"

İşçilere maaş vermeyen CHP'li Milas ilçesi Belediye Başkanı Muhammet Tokat alemlerde! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.