• SON DAKİKA
 • İzmir Büyükşehir'e kötü koku tepkisi!

  Giriş Tarihi: 16.10.2021, 12:32

  Gaziemir'de rögardan gelen kötü koku sorunu bir türlü çözülemiyor. Kanalizasyon suyu ve yağmur suyunun aynı boru sisteminde olması nedeniyle yaşanan kötü koku sorunu vatandaşı isyan ettirdi. Detayları Sefer Ayçe ve konuğu aktardı.

  Kötü koku nedeniyle cam ve pencerelerin açılamadığı bölgede İzmirliler sorunun bir an önce çözülmesini bekliyor. Konu ile ilgili bilgiler veren vatandaş, "İzmir'de yağmur suyu kanallarıyla pis su kanalları aynı boru sisteminden dejarj edildiği için bu kokunun önlenmesi şu anda mümkün görünmüyor. Bunun giderilmesinin tek yolu yağmur suyu kanallarının ayrıştırılması. İzmir'e bu yatırım nedense yapılmıyor." ifadelerini kullandı.

  İzmir Büyükşehir'e kötü koku tepkisi! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.