• SON DAKİKA
 • İzmir'de kentsel dönüşüm sınıfta kaldı!

  Giriş Tarihi: 24.11.2021, 14:04

  İzmir'de geçtiğimiz sene 30 Ekim'de meydana gelen deprem sonrası konutlar hükümet tarafından 1 senede tamamlandı ve 700'ün üzerinde konut cuma günü sahiplerine teslim edilecek. Ancak İzmir Büyükşehir Belediyesi kentsel dönüşüm konusunda gerekli adımları atmayarak adeta sınıfta kaldı. Depremin üzerinden 1 seneden fazla zaman geçmesine rağmen belediye binasını bile dönüştürmek konusunda ciddi sorunlar yaşayan Büyükşehir Belediyesi tepkilerin odağında. 12,5 milyar bütçeye sahip olan belediyenin kaynaklarını verimli kullanamaması binlerce vatandaşı mağdur bırakıyor. Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Özgür Hızal konu ile ilgili A Haber'de açıklamalarda bulundu.

  İzmir'de kentsel dönüşüm sınıfta kaldı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.