BİZE ULAŞIN

Kahramana büyük saygısızlık!

Giriş Tarihi: 03.09.2018, 14:33

15 Temmuz gecesi, FETÖ'cü hainleri bozguna uğratan kahramanlardan biriydi Ömer Halisdemir... O karanlık gecenin aydınlığa ulaşmasındaki en önemli kahramanlardan biri oldu. Adını Türk tarihine yazdırdı Halisdemir... Türk halkı onu hiç unutmayacak, hep büyük kahramanlığıyla hatırlayacak. Ama bazı kendini bilmezler onun ismini kendi çıkarları için kullanmaya çekinmiyor. Geçen hafta Şanlıurfa'da özel bir öğretim kurumu onu reklam malzemesi yapmıştı. Tepkiler haklı olarak o kadar büyüdü ki sonunda Halisdemir ailesi devreye girdi... O reklamı verenlere dava açıldı...

Kahramana büyük saygısızlık! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.