• SON DAKİKA
 • Milli fırkateyn "İstanbul" denizle buluştu! Başkan Erdoğan'dan törende çarpıcı mesajlar

  Giriş Tarihi: 23.01.2021, 16:21

  MİLGEM Projesinin 5’inci Gemisi Olan İstanbul (F-515) Fırkateyni’nin Denize İniş Töreni ve Pakistan MİLGEM Korvet Projesi 3’üncü Gemi İlk Kaynak Töreni gerçekleşti. Başkan Recep Tayyip Erdoğan törene katıldı. Erdoğan'ın buradaki konuşmasından önemli mesajlar verdi. Erdoğan, "Denizaltı teknolojisinde önemli kabiliyetler edindiğimiz yeni tip 6 denizaltımızı 2022 yılında Piri Reis'ten başlayarak her yıl birer tane olmak üzere hizmete alacağız." dedi. Erdoğan, savunma sanayiinde milli uçak gemisi ile en üst lige çıkılacağını ifade etti.

  Milli fırkateyn "İstanbul" denizle buluştu! Başkan Erdoğan'dan törende çarpıcı mesajlar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.