BİZE ULAŞIN

Sen Anlat Karadeniz 45. yeni bölüm fragmanı

Giriş Tarihi: 14.03.2019, 10:50

Atv'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz'in 45. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin hayranları Sen Anlat Karadeniz'in dün akşam yayınlanan bölümünden sonra heyecanla yeni bölüm fragmanını bekliyordu. Tahir içinde büyüdüğü ailenin gerçek ailesi olmadığını öğrenir. Anne babasının katili Fikret'le yüzleşen Tahir için esas katil, bu günaha ortak olan Saniye'dir. Elinde kozlarla Vedat'ı köşeye sıkıştıran Fikret, Tahir'in aklanmasını sağlar. Tahir ve Nefes konağa geri dönerken Vedat için yenilgiyi kabul etmek imkansızdır. Fikret, Tahir'i korumak için öz oğlu Vedat'ı öldürür. Vedat'ın mezarını kazan Tahir onunla birlikte tüm günahları da toprağa gömer. İşte Sen Anlat Karadeniz 45. yeni bölüm fragmanı...

Sen Anlat Karadeniz 45. yeni bölüm fragmanı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.