• SON DAKİKA
 • Tunç Soyer 15 yıllık 'körfez' sözünü tekrar verdi! Hep aynı hikaye...

  Giriş Tarihi: 16.04.2019, 14:34

  İzmirlileri, "Yüzülebilir Körfez geliyor" vaadiyle tam 15 yıl boyunca kandıran CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aziz Kocaoğlu, bu hayalini bir türlü gerçekleştiremedi.

  KÖRFEZ'DE YÜZÜLECEKMİŞ!..
  Yerine gelen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ise bunun çok basit bir işlem olduğunu belirterek kısa sürede bu hayali gerçekleştireceğini iddia etti. Soyer, "Körfez yüzülebilir hale gelecek. İzmir'in de istiridye içinde bir inci olduğunu dünyaya göstereceğiz" dedi. Büyükşehir Belediyesi'nin kenti esir alan pis kokuya yol açan lağım sularını kaçak olarak Üçkuyular'dan İzmir Körfezi'ne akıttığı pek çok kez gözler önüne serilmişti.

  Tunç Soyer 15 yıllık 'körfez' sözünü tekrar verdi! Hep aynı hikaye... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.