• SON DAKİKA
 • Twitter’dan terör yandaşlarına mavi tik, milli hesaplara sansür! Turkuvaz Medya markalarına ambargo

  Giriş Tarihi: 10.04.2021, 14:53

  Sosyal medya platformu Twitter yerli ve milli hesaplara ambargo uygulamaya devam ediyor. Terör yandaşlarına güvenilir hesap onayı anlamına gelen "Mavi Tik" veren Twitter, aralarında Yeni Asır Gazetesi'nin de olduğu Turkuvaz Medya Grubu markalarının hesaplarını kapatarak sansürledi. Terör örgütü yandaşı ve destekçilerinin cirit attığı sosyal medya platformunda onlaraın hesaplalrına dokunulmazken, milli hesaplara yapılan bu skandal sansür manidar bulundu. Geçmişte birçok kez siyasetçilerin de hesaplarını sansürleyip askıya olan Twitter'ın bu tavrı, kullanıcılar arasında sosyal medya şirketlerine olan güveni oldukça sarstı.

  Twitter’dan terör yandaşlarına mavi tik, milli hesaplara sansür! Turkuvaz Medya markalarına ambargo haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.