• SON DAKİKA
 • 16 yaşındaki Yağmur'u hayattan koparttı! Cinayet 1,5 sene önceden planlı mıydı?

  Giriş Tarihi: 29.07.2021, 11:09

  Aydın'ın Didim ilçesinde yaşayan 16 yaşındaki Yağmur Tayhan, komşusu Nizam Cansızlar tarafından canice öldürülmüştü. Korkunç cinayetin yankıları sürerken katilin verdiği ifade ise kan dondurdu. Cinayette dikkat çeken bir detay ise katilin cinayeti mahalleye taşınmadan önce planlamış olabileceği. Bunun nedeni ise 1,5 yıl önce mahalleye taşınan Nizam Cansızlar, mahallede kimseyle konuşmazken sadece Yağmur'un ailesi ile samimiydi. Özellikle pazarın kurulduğu günler ailenin dükkanında 4-5 saate varıncaya kadar kalırdı. A Haber'den Gamze Elçi detayları aktardı.

  16 yaşındaki Yağmur'u hayattan koparttı! Cinayet 1,5 sene önceden planlı mıydı? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.