BİZE ULAŞIN

Çanakkale'de CHP'li Küçükkuyu Belediyesi asırlık zeytin ağaçlarını katletti!

Giriş Tarihi: 03.10.2019, 12:38

Her fırsatta ağaç ve yeşil üzerinden algı yaratarak prim yapmaya çalışan CHP büyük bir ağaç katliamına imza attı. CHP'li Küçükkuyu Belediyesi, dibine beton döktüğü ve yanlış budama yaptığı asırlık ağaçları telef etti. Gelen tepkiler üzerine konuyla ilgili Twitter'dan açıklama yapan CHP'li Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, "Ben Ziraat Mühendisiyim. Betonun zeytin ağacına sakıncası bulunmamaktadır" diyerek kendini savundu. Cengiz Balkan'ın açıklamasına sosyal medyadan çok sert tepki geldi: Beton kafa bu olmalı! Balkan'ın Kaz Dağları'nda villa yapmak için de 2,5 milyon zeytin ağacını kestiği ortaya çıkmıştı.

Çanakkale'de CHP'li Küçükkuyu Belediyesi asırlık zeytin ağaçlarını katletti! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.