BİZE ULAŞIN

Denizli’de eşine ender rastlanan kedi fare dostluğu

Giriş Tarihi: 25.04.2019, 13:01

Denizli'nin Buldan ilçesinde veterinerde tedavi olduktan sonra çevredekilerin verdiği peyniri yiyen kedi, yiyeceğini yanına gelen fare ile paylaştı. Ezeli düşman kedi ve farenin peynir kardeşliği ise vatandaşlar tarafından cep telefonu ile anbean kaydedildi.

İlginç olay Buldan ilçesinde meydana geldi. Hastalığından dolayı Veteriner Hekim Özkan Beşenk'in muayenesine getirilen sokak kedisi tedavisinin ardından sokağa salındı. Ardından çevredekiler hayli bitkin olduğu kedinin yemesi için peynir getirdiler. O anda ise eşine ender rastlanan bir olay gerçekleşti ve peyniri yemeğe başlayan kedinin yanına gelen fare kedinin yiyeceğine ortak olarak peynirden yemeğe başladı. Kedi ise bu durumu gayet normal karşılayarak hiçbir tepki göstermedi. Durumu gören vatandaşlar ise cep telefonlarına sarılarak bu anı görüntülemeye başladı. Duruma şaşıran vatandaşlar ise olaya gülümsemekle yetindi. Kedinin fare ile adeta peynir kardeşliği yaptığı bu anlar ise çevredeki vatandaşların daha fazla peynir getirmeleri ile yaklaşık 5 dakika sürdü. Peyniri yiyip karnını doyuran fare ise sokaktaki mazgallardan birine girerken, kedi ise yemek yedikleri yerden uzaklaşarak gözlerden kayboldu.

İHA

Denizli’de eşine ender rastlanan kedi fare dostluğu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.