BİZE ULAŞIN

Ege'de betonlaşma mercek altında! Kaz Dağları nasıl yağmalandı

Giriş Tarihi: 22.08.2019, 15:11

CHP’li belediyelerin Ege sahillerini rant uğruna ne hale getirdiği bir kez daha gözler önüne serildi. Betonlaşma Kaz Dağları’nın zirvesine dayandı. Ege'nin sahil şeridinde yeşil alanlar ve Kaz Dağları hızla yağmalandı. CHP'li belediyeler talana göz yumdu.

CHP'li belediyelerin, Kaz Dağları ve sahillerde rant uğruna kestikleri ve kestirdikleri ağaçlar var. Denizin içine kadar giren villalar var. Mimari estetikten, tabiata uyum ve saygıdan uzak kibrit kutusu gibi üst üste dizilen bir betonlaşma felaketi. CHP'li belde belediyeleri bırakın arıtmayı kanalizasyon bile yapmadan Kaz Dağları'nın eteklerinde yazlıkçı betonlaşmayı teşvik etti.

Ege'de betonlaşma mercek altında! Kaz Dağları nasıl yağmalandı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.