BİZE ULAŞIN

'Hırsız maymun' sosyal medyayı salladı

Giriş Tarihi: 02.05.2019, 17:28

Hindistan’da bir otoyol gişesinde, gişenin açık olan camından bir maymunun içeriye atlayarak kasadan para çaldığı görüntüler sosyal medyada ilgi gördü.

Hindistan'ın Kanpur şehrindeki bir otoyol gişesinde gerçekleşen olayda, bir aracın gişelere yaklaştığı ve aracın açık olan ön camından çıkan maymunun otoyol gişesinin kasasından para çaldığı görüldü. Gişenin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, gişe görevlisinin işini yaptığı sırada, gişenin açık olan camından bir maymunun atladığı; maymunun, şaşkına dönen görevlinin arkasından dolaşarak gişenin kasasından para çaldığı görüldü.

PARA ÇALMAK İÇİN EĞİTİLİYORLAR

Yerel medya, maymunun gişe kasasından yaklaşık 5 bin Rupi (70 Dolar) çaldığı belirtilirken; Hindistan'da bu tarz vakaların çok yaygın olduğu ve maymunların özellikle para çalmak için eğitildikleri belirtildi.

'Hırsız maymun' sosyal medyayı salladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.