• SON DAKİKA
 • İzmir neden yüksek riskli iller arasında kaldı?

  Giriş Tarihi: 02.03.2021, 10:35

  Sağlık Bakanı Koca, illerin Kovid-19 değerlendirme kriterlerine göre düşük riskli (mavi), orta riskli (sarı), yüksek riskli (turuncu) ve çok yüksek riskli (kırmızı) olarak gruplandırıldığı haritayı paylaştı.Bu haritaya göre İzmir turuncu ile yüksek riskli iller arasındaki yerini aldı. İzmir'de özellikle Kordon'da ve çarşılarda rehavete kapılan bazı vatandaşlar kalabalık oluşturmaya devam etti. Kısıtlamalar ile birlikte bu kalabalık görüntüler azaltılmaya çalışılsa da İzmir yüksek riskli iller arasında olmaktan çıkamadı. Peki İzmir'de yeni normalleşme ile neler olacak? Yasaklar kalkacak mı? Kafe ve restoranlar açılacak mı? Yüz yüze eğitim hangi şartlarda olacak? A Haber muhabiri Sefer Ayçe detayları aktardı.

  İzmir neden yüksek riskli iller arasında kaldı? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.