BİZE ULAŞIN

İzmir Urla'da yok olmasın diye gözü gibi bakıyorlar

Giriş Tarihi: 04.09.2019, 12:38

İzmir'in Urla ilçesinde yaşayan Zorlular ailesi, evlerinin önündeki bir dönümlük alanda yetiştirdikleri yok olma tehlikesi altında bulunan ve koparana yaklaşık 50 bin lira ceza kesilen kum zambaklarına gözü gibi bakıyor. Dedesinin 1950’li yıllarda diktiği alanda çok sayıda kum zambağı olduğunu ancak tek başlarına koruma altına almakta güçlük çektiklerini belirten Dilek Zorlular, "İnsanların durumun bilincinde olması gerekiyor, çünkü çiçekleri koparmaya çalışıyorlar. Yetkililerin bu çiçekleri korumasını istiyoruz" dedi.

İzmir Urla'da yok olmasın diye gözü gibi bakıyorlar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.