BİZE ULAŞIN

İzmir'de iş görüşmesine giden kadına köpeğin saldırması kamerada

Giriş Tarihi: 14.05.2019, 16:49

İzmir'in Menderes ilçesinde İTOB Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir firmaya iş bağlantısı için giden Yasemin Anlar'a fabrika bahçesindeki köpeğin saldırdığı anlara ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Üç farklı açıdan kaydedilen iş yerinin güvenlik kamerası görüntülerinde, Yasemin Anlar, iş görüşmesinin ardından fabrika bahçesinden çıkıp arabasına yöneldiği sırada bir köpeğin saldırısına uğruyor.

Fabrika çalışanlarının köpeği uzaklaştırması ve yere düşen Anlar'a yardım etmesi de görüntülerde yer alıyor.

OLAY
Menderes ilçesinde 11 Mart 2019'da İTOB Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan bir fabrikaya iş görüşmesi için giden yemek dağıtım şirketi müşteri temsilcisi Yasemin Anlar'a fabrika bahçesinde bağlı olan köpek zincirini kopararak saldırmıştı. Saldırı sırasında yağmur suyu kanalının içine düşen Anlar, başını da demir bir cisme çarparak çenesinde kalıcı iz bırakacak şekilde yaralanmıştı.

Anlar, olaydan sonra Menderes İlçe Jandarma Komutanlığına giderek şikayetçi olmuştu.

AA

İzmir'de iş görüşmesine giden kadına köpeğin saldırması kamerada haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.