• SON DAKİKA
 • İzmir'de işletmeye 'belediye' mobingi!

  Giriş Tarihi: 11.09.2020, 13:58

  CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi, kiraladığı İnciraltı girişindeki bir işletmede zorbalığa imza attı. 16 yıldan beri sözleşmesi devam eden işletmenin girişi bariyerlerle kapatıldı ve gece yarısı yapılan operasyonla kazıldı. Gece vakti işletmeye gelen belediye ekipleri, bahçeyi talan ederek bütün ağaçlara zarar verdi. İşletme sahibi konu hakkında açıklama yaparak, "Devam eden bir protokol var, hukuk ne diyorsa o olur" dedi. Belediye ekipleri, işletmenin deniz tarafına kamyonları bariyer olarak kullanarak, müşterileri rahatsız etmeye başladı. Detayları İzmir A Haber Muhabiri Sefer Ayçe aktardı.

  İzmir'de işletmeye 'belediye' mobingi! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.